25. júla 2024
Meniny má Jakub
DúbravkaElektronická úradná tabuľa - oznamyVerejné oznamy

Elektronická úradná tabuľa, verejné oznamy a informácie

Oznam o prieskume trhu

Miestny úrad, mestská časť Bratislava-Dúbravka oznamuje, že uskutoční prieskum trhu na demontáž vianočného osvetlenia v mestskej časti Bratislava=Dúbravka v celkovej predpokladanej hodnote do 5.000 eur bez DPH.

  » celý článok

Oznam o prieskume trhu

Miestny úrad, mestská časť Bratislava-Dúbravka oznamuje, že uskutoční prieskum trhu na vykonanie deratizácie a dezinsekcie objektov miestneho úradu a materských škôl v mestskej časti Bratislava-Dúbravka v celkovej predpokladanej hodnote do 5.000 eur bez DPH.

  » celý článok

Oznam o prieskume trhu

Miestny úrad, mestská časť Bratislava-Dúbravka oznamuje, že uskutoční prieskum trhu na povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie motorových vozidiel pre rok 2014 v celkovej predpokladanej hodnote do 5.000 eur bez DPH.

  » celý článok

Oznam o prieskume trhu

Miestny úrad, mestská časť Bratislava-Dúbravka oznamuje, že uskutoční prieskum trhu na vykonanie revízií elektroinštalácií v objektoch miestneho úradu, v základných a materských školách v mestskej časti Bratislava-Dúbravka v celkovej predpokladanej hodnote do 5.000 eur bez DPH.

  » celý článok

Oznam o prieskume trhu

Miestny úrad, mestská časť Bratislava- Dúbravka oznamuje, že uskutoční prieskum trhu na vykonanie revízií plynových zariadení v objektoch miestneho úradu, v základných a materských školách v m. č. Bratislava-Dúbravka v celkovej predpokladanej hodnote cca 10.000 eur bez DPH. Lehota na predkladanie ponúk: do 15. 1. 2014. Kontaktná osoba: Ing. Vladimíra Nemčoková, tel. 02/69202515.

  » celý článok

Oznam o prieskume trhu

Miestny úrad, mestská časť Bratislava-Dúbravka oznamuje, že uskutoční prieskum trhu na kontrolu prenosných hasiacich prístrojov a hydrantov v objektoch miestneho úradu, v základných a materských školách v mestskej časti Bratislava-Dúbravka v celkovej predpokladanej hodnote do 5.000 eur bez DPH.

  » celý článok

Oznam o prieskume trhu

Miestny úrad, mestská časť Bratislava-Dúbravka oznamuje, že uskutoční prieskum trhu na opravy osobných motorových vozidiel v roku 2014 v celkovej predpokladanej hodnote do 5.000 eur bez DPH.

  » celý článok

Dúbravská televízia

Videozáznamy

Videozáznamy MZ nakrúcané DTV.

dubravska.televizia@internet.sk       

Dúbravská televízia, spol. s r.o., Saratovská 2/A, 841 02  Bratislava

Dúbravské noviny