25. júla 2024
Meniny má Jakub
DúbravkaMestská časťNovinky MČ

Novinky mestskej časti Bratislava-Dúbravka

Srdcia pre všetkých

 Mestská časť Bratislava-Dúbravka Vás srdečne pozýva na podujatie ,,Srdcia pre všetkých“, ktoré sa bude konať dňa 14.2.2015 od 10:00 h do 13:00 h v srdci Dúbravky (pred Domom kultúry Dúbravka) .

  » celý článok

Dúbravka chystá zápisy do škôlok

 Po zápisoch prvákov do základných škôl pripravuje mestská časť Bratislava Dúbravka zápisy do materských škôl. Každý, kto chce dieťa zapísať, musí si vyzdvihnúť žiadosť o prijatie dieťaťa na takzvané predprimárne vzdelávanie.

 

  » celý článok

Vicestarostom Dúbravky je poslanec Ľuboš Krajčír

 Starosta bratislavskej Dúbravky Martin Zaťovič vymenoval svojho zástupcu, novým vicestarostom je poslanec Ľuboš Krajčír (NOVA).

 

  » celý článok

Dom kultúry Dúbravka roztancujú masky a šašo

 Minulú sobotu snehuliaci, túto šašo, masky a pesničky. Zimné soboty v Dúbravke patria deťom. Tú najbližšiu, 7. februára organizuje mestská časť Bratislava Dúbravka Dúbravský detský karneval. Akcia sa začína o štvrtej popoludní v Dome kultúry na Saratovskej ulici.

  » celý článok

Rozhovor s Tiborom Schlosserom

 Starosta Dúbravky Martin Zaťovič pokračuje v riešení problémov s električkovou traťou po jej modernizácii. Prečítajte si náš rozhovor s odchádzajúcim hlavným dopravným inžinierom Tiborom Schlosserom, priznal, že dúbravský projekt je veľmi starý.

  » celý článok

Dúbravská televízia

Videozáznamy

Videozáznamy MZ nakrúcané DTV.

dubravska.televizia@internet.sk       

Dúbravská televízia, spol. s r.o., Saratovská 2/A, 841 02  Bratislava

Dúbravské noviny