25. júla 2024
Meniny má Jakub
DúbravkaMestská časťNovinky MČ

Novinky mestskej časti Bratislava-Dúbravka

OLO nemohlo prejsť ku kontajnerom

Dňa 12.8.2015 pracovníci OLO a.s. nemohli vyviezť komunálny odpad z ulice Repašského 1-3. Vo vnútrobloku parkujúce vozidlá mimo parkovacích státí znemožňovali prejazd zvozovej technike.

  » celý článok

XVI. DÚBRAVSKÝ Hodový turnaj v rapid šachu

Šachový  oddiel Tatran Bratislav – Dúbravka usporiada v sobotu 26. 9. 2015 pod záštitou starostu Dúbravky RNDr. Martina Zaťoviča XVI. DÚBRAVSKÝ Hodový turnaj v rapid šachu so zápočtom na FIDE
  » celý článok

Dúbravka len nestavia snehuliakov a nerieši herne. Nové vedenie hodnotí pol roka vo funkcii

Bezplatná právna poradňa, kvapka krvi, nové aktivity, verejné debaty, investorský fond na opravu ciest, príprava novej materskej školy či začiatok regulovania výstavby prostredníctvom územných plánov zón. To sú len niektoré zmeny v bratislavskej Dúbravke. Niektoré viditeľné, o niektorých je zatiaľ len počuť, všetky by však v budúcnosti mali byť cítiť.

Nové vedenie mestskej časti má za sebou pol roka v úrade, podobne ako po sto dňoch sa rozhodlo urobiť verejný odpočet. Zverejňuje nielen to, čo sa podarilo a čo sa pripravuje, no priznáva aj to, čo sa zatiaľ nedarí, alebo ide pomaly. Starosta Dúbravky  Martin Zaťovič vraví, že nechce nič tajiť.

 

  » celý článok

Právna poradňa počas leta

Právna poradňa v Dúbravke bude počas leta fungovať v prázdninovom režime, vždy len prvú stredu v mesiaci, čiže 1. júla a 5. augusta 2015

  » celý článok

Oznam o zrušení úradných hodín

Oznamujeme, že Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Dúbravka bude v stredu 8. júla 2015 zatvorený z dôvodu plánovanej odstávky elektrického prúdu.

  » celý článok

Dúbravská televízia

Videozáznamy

Videozáznamy MZ nakrúcané DTV.

dubravska.televizia@internet.sk       

Dúbravská televízia, spol. s r.o., Saratovská 2/A, 841 02  Bratislava

Dúbravské noviny