25. júla 2024
Meniny má Jakub
DúbravkaMestská časťSúťaž o Zlatý erb

Súťaž o Zlatý erb

zlatyerblogoHlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv a oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí.

Vyhlásenie výsledkov súťaže ZlatyErb.sk 2010 sa uskutočnilo 9. novembra 2010 v Bratislave počas medzinárodného kongresu ITAPA 2010. Súťaž ZlatyErb.sk vyhlásili spoločne Únia miest Slovenska, Združenie informatikov samospráv Slovenska (ZISS) a občianske združenie eSlovensko, pod záštitou vysokých ústavných činiteľov SR a vďaka podpore partnerov: spoločnosti DEXIA BANKA Slovensko a INFOSTAT. Súťaž je usporiadaná v spolupráci s verejným informačným portálom pre samosprávy Mesto.sk a medzinárodnou konferenciou ITAPA.

Ceny „ZlatyErb.sk“ sú udeľované v troch hlavných kategóriách: „Najlepšia stránka miest a mestských častí“ a „Najlepšia stránka obcí“. V každej z týchto kategórii je udelená Hlavná cena a maximálne 4 ceny bez určenia poradia pre samosprávy, ktoré sa umiestnia na druhom až piatom mieste. V kategórií „Najlepšia stránka samosprávneho kraja“ je rovnako ako v predchádzajúcich hlavných kategóriách udelená  Hlavná cena, a maximálne ďalšie dve ceny bez určenia poradia. Internetovej stránke, ktorá získa najvyššie ocenenie u všetkých porotcov, vo všetkých kategóriách, sa udeľuje „GrandPrix súťaže ZlatyErb.sk 2010“ a zároveň nominácia na medzinárodnú „Cenu EuroCrest“ za Slovenskú republiku.

Najlepšia stránka Miest a Mestských častí:

  1. Hlavné mesto SR Bratislava – Hlavná cena - Víťaz kategórie
  2. Mesto Poprad
  3. Mesto Malacky
  4. Mestská časť Bratislava Dúbravka
  5. Mesto Trenčín

zlatyerbfoto 

Zdroj: tlačová správa uvedená na http://zlatyerb.sk/rocnik2010.htm

Dúbravská televízia

Videozáznamy

Videozáznamy MZ nakrúcané DTV.

dubravska.televizia@internet.sk       

Dúbravská televízia, spol. s r.o., Saratovská 2/A, 841 02  Bratislava

Dúbravské noviny