14. júna 2024
Meniny má Vasil
DúbravkaMestská časťNovinky MČPoupratuj Naše Mesto

Poupratuj Naše Mesto

Naskoč na našu vlnu a prispej k pozitívnej zmene v okolí, aby sa stalo Naše Mesto ešte krajším.

Špinavé vnútrobloky? Už nie.

Ak vám prekážajú odpadky vo vašej bytovke, neporiadok na uliciach a v parkoch, či špinavé zastávky, čoskoro budete mať šancu zmeniť to. Najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku a v Strednej Európe - Naše Mesto, v spolupráci s mestskými časťami Bratislavy, prináša aktivitu Poupratuj Naše Mesto.

Aj od nás záleži, ako vyzerá prostredie, v ktorom žijeme a preto si spravme voľno v sobotu 13.6. od 9.00 do 12.00. Zavolajme susedov, pozvime aj kamarátov, a poďme vyčistiť svoje okolie!

Prihláste sa so susedmi

Môžete pomôcť zveľadiť detské ihrisko na vašom sídlisku, upratať pred obytným domov, vyčistiť vnútroblok. Vaše nápady nám píšte a prihláste sa na:

http://www.nadaciapontis.sk/podujatie/poupratuj-nase-mesto#events-tabs-description

Mestské časti zas zabezpečia vrecia na zber odpadu, povolenia uskladniť ho a následný odvoz. Každý z dobrovoľníkov od nás tiež dostane tričko Naše Mesto. Ak nám pošlete fotku pred a po vašej akcii, my Vám ju uverejníme na našej stránke www.nasemesto.sk

Spravme si spolu Naše Mesto krajším!

Akcia Naše Mesto je najväčšie podujatie firemného dobrovoľníctva na Slovensku a v Strednej Európe. Tento rok ho organizujeme už po deviatykrát a bude sa konať 11. – 13. júna. 

 

 plagat_zp


« Späť

Dúbravská televízia

Videozáznamy

Videozáznamy MZ nakrúcané DTV.

dubravska.televizia@internet.sk       

Dúbravská televízia, spol. s r.o., Saratovská 2/A, 841 02  Bratislava

Dúbravské noviny